Ziarnko Gorczycy

"Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych..."

Gala wręczenia statuetek plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY jest wydarzeniem wieńczącym akcję dobroczynną połączoną z plebiscytem i wręczaniem nagród za mądre wspieranie inicjatyw dobroczynnych. Nagrody są przyznawane osobowościom, firmom i organizacjom zgłaszanym przez mieszkańców regionu. Celem wydarzenia jest popularyzacja wiedzy o działalności charytatywnej osób i instytucji z terenu Sądecczyzny, docenienie i zwrócenie uwagi na ich pracę, a także zbiórka pieniędzy na działalność statutową Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

Tegoroczna gala odbędzie się 2 lutego, o godz. 19.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ, wtedy też wręczone zostaną kolejne statuetki ZIARNKA, a otrzymają je osoby i firmy, które poprzez swoją działalność charytatywną zyskają największą sympatię głosujących w trwającym właśnie plebiscycie.

Wydarzenie uświetni występ Macieja Maleńczuka oraz aukcja podarunków od przyjaciół ZIARNKA. Tradycyjnie, zaraz po gali, organizatorzy zapraszają na charytatywny bal do Hotelu Ibis Styles Nowy Sącz. Na gości czekać będzie pyszne menu oraz wspaniała oprawa muzyczna w wykonaniu znakomitej Małej Orkiestry Dancingowej prosto ze stolicy.

Gala wręczenia statuetek ZIARNKO GORCZYCY 2018 2 lutego 2018 r., godz. 19.00 MCK SOKÓŁ, sala im. Lucjana Lipińskiego

Sponsorzy 2020

Patronat medialny